gototopgototop

Новини компанії

ТМ SCaT продовжила Сертифікат ISO

on .

   Даний сертифікат підтверджує відповідність системи управління якістю, впровадженої на наших підприємствах, вимогам ДСТУ ISO 9001:2015. Він поширюється на виробництво всіх продуктів компанії: лотків, металорукавів, аксесуарів і настінно-стельових кріплень. Документ дійсний до 29 березня 2021 року і доступний для скачування на нашому сайті.

ТМ SCaT на elcomUkraine-2018: підсумки

on .

   Головна електротехнічна виставка країни пройшла в Києві з 17 по 20 квітня. За даними організаторів, в ній взяли участь 284 компанії (605 брендів), 66 з яких представляли дюжину зарубіжних країн: Австрію, Білорусь, Німеччину, Іспанію, Китай, Корею, Польщу, Росію, США, Туреччину, Чехію і Південну Корею. Кількість відвідувачів виставки склала 10 217 осіб. Таким чином, форум в черговий раз підтвердив статус ефективного бізнес-майданчика, продемонстрував позитивну динаміку електротехнічної галузі, виправдав очікування всіх причетних. За відгуками учасників, абсолютну більшість відвідувачів склали технічні фахівці і керівники підприємств.

Застерігаємо споживачів!

on .

   Приводом до цього звернення послужили кілька неприємних ситуацій. Нашому партнеру клієнт пред'явив претензію: поставлені кришки лотка поржавіли. Оскільки з лотками SCaT, в комплект до яких йшли дані кришки, був повний порядок, то скоро з'ясувалося – кришка не наша.

   Раніше фахівці SCaT виїжджали на об'єкт, де під вагою траси погнулися консолі. Консолі теж виявилися іншого виробника. Нам також скаржилися, що наш кронштейн не входить в планку. При близькому розгляді планка виявилася не скатівською.

31% українського ринку лотків – лотки SCaT

on .

   4 квітня в Торгово-промисловій палаті України відбулася конференція, присвячена структурованим кабельним системам (СКС) та організована профільним виданням «Сети и Бизнес». Велика частина конференції була присвячена розвитку серверних і центрів обробки даних. Але не обійшли увагою і нашу тему – системі прокладання кабелю. До свого щорічного заходу журнал зробив детальний аналіз ринку і за традицією назвав лідерів за різними напрямками. Загальні висновки такі: слідом за загальносвітовим, український ринок СКС продовжує розвиватися. Однак до довоєнних показники ще далекі.

SCaT отримав сертифікат сейсмостійкості

on .

   Реагуючи на запит споживачів нашої продукції, компанія пройшла добровільне тестування на сейсмостійкість. Випробувань зазнала система кабельних металевих лотків Lotsman, аксесуари і кріплення ТМ SCaT – повний перелік елементів міститься в додатках.

   Процедура проведена Незалежною випробувальною лабораторією ТОВ «Атомкомплексприлад». За її результатами нами отриманий Сертифікат відповідності системи вимогам до сейсмостійкого проектування та оцінки сейсмічної безпеки атомних станцій, з яким пропонуємо вам ознайомитися.

Зустрінемося на elcomUkraine 2018!

on .

   ТМ SCaT традиційно візьме участь у найбільшій вітчизняній виставці, присвяченій енергетиці, електротехніці і енергоефективності. Форум пройде з 17 по 20 квітня в КиївЕкспоПлаза (вул. Салютна, 2Б, метро «Нивки»).

   В цьому році ми вдвічі збільшили стендову площу і організували більше робочих місць для комфорту наших гостей. Коли б Ви не заглянули на наш стенд, у нас завжди знайдеться вільний консультант, який познайомить зі зразками систем ТМ SCaT і відповість на Ваші запитання.

Увага! Знижені ціни на кришку лотка

on .

   Начало сезона активного строительства встречайте хорошей новостью от ТМ SCaT. Со 2 апреля 2018 года цены на крышку кабельного лотка серии light и серии standard всех типоразмеров снижены на 15%. По вопросам приобретения обращайтесь в отделы продаж и к дилерам SCaT в вашем регионе.

SCaT запрошує на виставку у Львові

on .

   ТМ SCaT і офіційний дистриб'ютор марки в регіоні – компанія «Пріор» запрошують відвідати ХIV спеціалізовану виставку «Електрика 2018».

   Форум пройде 21-23 березня в Палаці спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м. Львів

   На стенді провідного українського виробника систем для прокладення кабелів ви можете вивчити зразки виробів і приклади монтажу кабельної траси, отримати інформаційні матеріали, консультації щодо продуктів і умов співпраці.

   До зустрічі у Львові!