gototopgototop

Новини компанії

SCaT на виставці «Енергетика в промисловості 2018»: підсумки

on .

  6-8 листопада наша компанія взяла участь в головному енергетичному форумі України. XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості» заповнила собою весь павільйон виставкового центру на Броварському проспекті. Три роки тому, коли SCaT дебютував на цьому заході, – стенди учасників займали лише третину. На нашу думку, це свідчить про позитивні процеси в енергетиці країни.

Аксесуари до драбинного лотка

on .

  На складах компанії доступні залишки аксесуарів з радіусом 420 мм до лотків драбинного типу. Кількість дізнавайтеся додатково.

  Нагадуємо, з 1 листопада 2018 року дані аксесуари переходять в замовні позиції. Їх місце в постійному асортименті ТМ SCaT займуть економічні аксесуари і кришки з радіусом 300 мм: поворот 90˚, т-відвід, хрестовина.

ТМ SCaT запрошує на виставку "Енергетика в промисловості 2018"

on .

   6-8 листопада
   Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, ст. метро "Лівобережна".

  XVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2018» – центральний галузевий захід у сфері енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, майданчик для діалогу бізнесу і влади, промисловців і підприємців.

SCaT почав виробництво аксесуарів R300

on .

    З 1 листопада 2018 р. SCaT запускає в серійне виробництво аксесуари з радіусом 300 до драбинних лотків різних лінійних розмірів: поворот на 90˚ і кришка повороту, Т-відвід і кришка Т-відводу, хрестовина і кришка хрестовини.

  Технічні характеристики новинок відповідають всім вимогам до даних видів продукції. Згідно з поточним прайс-листом, вартість аксесуарів R300 на 10% дешевше, ніж R420.


   Увага! Аксесуари з радіусом 420 переходять в замовні позиції з відповідними змінами ціни. Але протягом трьох місяців їх можна купувати за цінами чинного прайс-листа (від 25.09.18) до вичерпання складських залишків, кількість уточнюйте.

Важная информация!

Семінар ТМ SCaT у Слов'янську

on .

    4 жовтня, за ініціативи офіційного дистриб'ютора марки в харківському регіоні – «Р3-Ц Електро», в Слов'янську пройшов ознайомчий семінар для працівників компанії, з якою наш партнер починає співпрацю.

SCaT запрошує в Дніпро

on .

ТМ SCaT і регіональний партнер марки – компанія «Системи кабельних трас» (м. Дніпро) запрошують відвідати стенд нашої продукції на виставці Машпром ЛитЕкс Енергопром – 2018.

Спеціалізована виставка промислового обладнання, металообробки, лиття і енергетики пройде 10-12 жовтня в приміщенні ПР «Лавина» на вул. Космічна, 20.

Ви познайомитеся з повним асортиментом українського виробника систем для прокладки кабелю і новинками останнього часу. Переконайтеся в якості наших виробів. З перших рук отримаєте будь-яку інформацію з технічних питань і умов співпраці.

Чекаємо вас на нашому стенді!

ТМ SCaT продовжила Сертифікат ISO

on .

   Даний сертифікат підтверджує відповідність системи управління якістю, впровадженої на наших підприємствах, вимогам ДСТУ ISO 9001:2015. Він поширюється на виробництво всіх продуктів компанії: лотків, металорукавів, аксесуарів і настінно-стельових кріплень. Документ дійсний до 29 березня 2021 року і доступний для скачування на нашому сайті.

ТМ SCaT на elcomUkraine-2018: підсумки

on .

   Головна електротехнічна виставка країни пройшла в Києві з 17 по 20 квітня. За даними організаторів, в ній взяли участь 284 компанії (605 брендів), 66 з яких представляли дюжину зарубіжних країн: Австрію, Білорусь, Німеччину, Іспанію, Китай, Корею, Польщу, Росію, США, Туреччину, Чехію і Південну Корею. Кількість відвідувачів виставки склала 10 217 осіб. Таким чином, форум в черговий раз підтвердив статус ефективного бізнес-майданчика, продемонстрував позитивну динаміку електротехнічної галузі, виправдав очікування всіх причетних. За відгуками учасників, абсолютну більшість відвідувачів склали технічні фахівці і керівники підприємств.