gototopgototop

Новини компанії

Вручення сертифікатів дистриб'ютора

on .

  Компанія Українські системи кабельних трас – ТМ SCaT оновила партнерські домовленості і вручила нові річні сертифікати своїм дистриб'юторам. Впевнені, 2020 рік пройде в атмосфері взаєморозуміння, сумлінної та плідної співпраці!

Вебінар: Альбом проектних рішень

on .

У п'ятницю, 31 січня відділ маркетингу та проектного консалтингу ТМ SCaT провів перший із запланованих на цей рік щомісячних вебінарів для дистриб'юторів. Темою став Альбом проектних рішень, розроблений нашими фахівцями. Вперше він з'явився на сайті марки в 2013 році: у вільному доступі у pdf, а також в форматі для роботи в AutoCAD за запитом. І відтоді був скачаний більше 13 000 разів.

СХІД-ЕКСПО 2019: враження і картинки

on .

Ранок 8 листопада, наступне після закриття енергетичного форуму, SCaT зустрічав в Українському Домі на Хрещатику. Тут проходила щорічна виставка-презентація підприємств Донецької, Луганської та Запорізької областей.

«Енергетика в промисловості 2019»: підсумки і багато фото

on .

17-й за рахунком міжнародний енергетичний форум за кількістю учасників і відвідувачів перекрив результати останніх років. Кажуть, організатори задумалися про розширення змісту та виставкової площі.

Новинка від SCaT: планки універсальні

on .

З листопада 2019 року компанія УСКТ – ТМ SCaT запускає в серійне виробництво:

Планку універсальну з металу завтовшки 1,5 мм (14 типорозмірів) і

Планку універсальну з металу завтовшки 2,0 мм (14 типорозмірів).