gototopgototop

Новини компанії

SCaT запрошує на виставку у Львові

on .

   ТМ SCaT і офіційний дистриб'ютор марки в регіоні – компанія «Пріор» запрошують відвідати ХIV спеціалізовану виставку «Електрика 2018».

   Форум пройде 21-23 березня в Палаці спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м. Львів

   На стенді провідного українського виробника систем для прокладення кабелів ви можете вивчити зразки виробів і приклади монтажу кабельної траси, отримати інформаційні матеріали, консультації щодо продуктів і умов співпраці.

   До зустрічі у Львові!

Новинка від SCaT – електричні щити

on .

   Компанія SCaT приступила до серійного випуску нового виду продукції, призначеної для розміщення і захисту електротехнічного обладнання: щит розподільний навісний і щит з монтажною панеллю. Дані вироби мають фарбований зварений металевий корпус і дверцята, що закривається на замок. Всередині щита розподільного навісного встановлена DIN рейка із захисною панеллю.

Увага! Важлива інформація!

on .

Шановні клієнти!

   З жалем повідомляємо, що кінець минулого року був затьмарений пропажею вантажу, що слідував на склади нашої компанії. Ми припускаємо, що зіткнулися з заздалегідь продуманої схемою розкрадання з боку перевізника. Розслідуванням нинішнього місцезнаходження транспортного засобу, в якому крім партії наших виробів знаходився вантаж інших постраждалих компаній, займаються компетентні органи.

   Зі свого боку компанія УСКТ негайно приступила до вдосконалення системи вантажоперевезень з посиленням контролю всіх етапів доставки. У зв'язку з цим, заздалегідь перепрошуємо за можливі затримки поставок ваших замовлень, які, безумовно, будуть виконані в повному обсязі.

   Також вважаємо за свій обов'язок застерегти наших партнерів про загрозу опинитися в подібній ситуації, оскільки випадок розкрадання з великою ймовірністю не поодинокий. Будьте пильні по відношенню перевізникам і вибирайте тільки перевірених!

SCaT на виставці «Енергетика в промисловості». Підсумки

on .

7-9 листопада в Києві пройшла XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2017», організована Міністерством вугільної промисловості і енергетики. На ній були представлені 200 українських і 29 іноземних компаній з десятка країн, на сотню більше торішнього числа учасників. Це свідчить про розвиток ринку енергетики в нашій країні, простимульованого енергетичної реформою. Представлена на стендах продукція і технології охоплювали всі ланки галузевої ланцюга – від видобутку енергоресурсів до їх споживання.

Звернення до українських аграріїв

on .

   Вітаючи розвиток сільськогосподарської галузі України, віддаючи належне вашому внеску в економічну незалежність нашої країни, компанія «Українські системи кабельних трас» (ТМ SCaT) пропонує вам всебічне і взаємовигідне співробітництво.

ТМ SCaT запрошує відвідати свій стенд на виставці "Енергетика в промисловості 2017"

on .

   7-9 листопада 2017 р.
   Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, ст. метро "Лівобережна".

   XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2017» покликана стати центральним галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, а також майданчиком для діалогу бізнесу і влади, промисловців і підприємців.

Харківська виставка

on .

   XIX спеціалізована виставка «КВП. Електроніка. Енергетика» в Харкові зібрала півсотні учасників, серед яких були ТМ SCaT і офіційний представник марки в регіоні – компанія «Р3-Ц ЕЛЕКТРО». У більшості були представлені регіональні торгові організації.

   На стенді продукції SCaT все три виставкові дні працювали директор «Р3-Ц ЕЛЕКТРО» Антон Никоненко і делегований з Краматорська фахівець відділу проектного консалтингу Сергій Канієв. З 18 по 20 жовтня близько 100 відвідувачів стенду нашої продукції взяли участь в анкетуванні. Реально ж гостей експозиції, які отримали наші каталоги, брошури, презентаційні диски, було значно більше. Половину візитерів склали представники монтажних організацій. А ось кількість проектувальників, на жаль, зменшилася вдвічі в порівнянні з минулими роками. Ті, з якими поспілкувалися наші фахівці, демонстрували гарне знайомство з продукцією SCaT, відзначали зручність роботи з нашої розрахункової програмою.