gototopgototop

Новини компанії

Семінар для нового дистриб'ютора SCaT

on .

    5-6 грудня в компанії «Поло-Електро» пройшов наш навчальний семінар. У ньому взяли участь близько 30 менеджерів і керівників відділів компанії, яка днями отримала статус офіційного дистриб'ютора ТМ SCaT.

Нове від SCaT: гаряче цинкування методом занурення

on .

   Метод випробуваний – тестова партія виробів з металу завтовшки 0,7 мм була оцинкована зануренням в розплав цинку. Успішні результати дозволяють компанії SCaT пропонувати такий варіант антикорозійної обробки своїм споживачам. Детальніше про суть і переваги методу в розділі «Корисна інформація».

SCaT працює і працюватиме в штатному режимі

on .

   Запровадження воєнного стану на території Донецької та ще дев'яти областей не впливає на роботу підприємства УСКТ ТМ SCaT. Виробництво і відвантаження продукції йдуть у штатному режимі. Всі зобов'язання перед замовниками ми виконуємо в повному обсязі та в строк.

SCaT на виставці «Енергетика в промисловості 2018»: підсумки

on .

  6-8 листопада наша компанія взяла участь в головному енергетичному форумі України. XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості» заповнила собою весь павільйон виставкового центру на Броварському проспекті. Три роки тому, коли SCaT дебютував на цьому заході, – стенди учасників займали лише третину. На нашу думку, це свідчить про позитивні процеси в енергетиці країни.

Аксесуари до драбинного лотка

on .

  На складах компанії доступні залишки аксесуарів з радіусом 420 мм до лотків драбинного типу. Кількість дізнавайтеся додатково.

  Нагадуємо, з 1 листопада 2018 року дані аксесуари переходять в замовні позиції. Їх місце в постійному асортименті ТМ SCaT займуть економічні аксесуари і кришки з радіусом 300 мм: поворот 90˚, т-відвід, хрестовина.

ТМ SCaT запрошує на виставку "Енергетика в промисловості 2018"

on .

   6-8 листопада
   Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, ст. метро "Лівобережна".

  XVІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2018» – центральний галузевий захід у сфері енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, майданчик для діалогу бізнесу і влади, промисловців і підприємців.

SCaT почав виробництво аксесуарів R300

on .

    З 1 листопада 2018 р. SCaT запускає в серійне виробництво аксесуари з радіусом 300 до драбинних лотків різних лінійних розмірів: поворот на 90˚ і кришка повороту, Т-відвід і кришка Т-відводу, хрестовина і кришка хрестовини.

  Технічні характеристики новинок відповідають всім вимогам до даних видів продукції. Згідно з поточним прайс-листом, вартість аксесуарів R300 на 10% дешевше, ніж R420.

Семінар ТМ SCaT у Слов'янську

on .

   4 жовтня, за ініціативи офіційного дистриб'ютора марки в харківському регіоні – «Р3-Ц Електро», в Слов'янську пройшов ознайомчий семінар для працівників компанії, з якою наш партнер починає співпрацю.