gototopgototop

Новини компанії

SCaT відновлює виробництво!

on .

 Шановні клієнти, раді повідомити, що ТОВ «Українські системи кабельних трас» з 12 лютого 2024 року відновлює виробництво всього асортименту продукції для прокладання кабельних трас під торговою маркою SCaT: металеві кабельні лотки, аксесуари до них і монтажна система.   

Металорукав SCaT

on .

ТОВ «УСКТ» продовжує виробництво та відвантаження повного асортименту металорукава торгової марки SCaT!

Новинка-2022: нові типорозміри металорукава

on .

   ТМ SCaT розширює лінійку металорукава серій Light і Standard системи SPRUT. Крім виробляємого металорукава серії Light з протяжкою діаметром умовного проходу (Ду) від 12 до 25 мм, з 1 лютого ми пропонуємо споживачам три нові позиції: металорукав Р3л-Ц-32 та Р3л-Ц-38 з протяжкою (у бухтах по 25 м) і Р3л-Ц-50 з протяжкою (у бухтах по 20 м). Серія металорукава Standard (без ущільнення) діаметром умовного проходу (Ду) від 3,8 до 50 мм розширена також на три позиції: металорукав Р3-Ц-60, Р3-Ц-75 и Р3-Ц-100 (в бухтах по 10 м).

 Нові вироби відповідають усім вимогам ТУ У 30201248.001-99 для оцинкованого металорукава. Кліматичне виконання та категорія розміщення – У3 за ГОСТ 15150. Ступінь захисту для металорукава зі сталевої оцинкованої стрічки серій Standard та Light без ущільнення – IP40.

Всі питання щодо наявності, замовлення, термінів постачання продукції необхідно уточнювати у наших ПАРТНЕРІВ (контактна інформація розміщена на нашому сайті у розділі Партнери в Україні). З актуальними цінами можна ознайомитись у розділі ПРАЙС нашого сайту.

Виробництво лотка відновлено!

on .

ТОВ «Українські Системи Кабельних Трас» інформує, що виробництво металевого кабельного лотка (перфорованого, неперфорованого і драбинного типів) і аксесуарів до нього під торговою маркою SCaT відновлено з жовтня 2021 року.

Інформація для партнерів і споживачів

on .

Компанія «Українські Системи Кабельних Трас» інформує, що постачання металорукава ТМ SCaT здійснюється в повному обсязі відповідно до графіка замовлень.

SCaT отримав Диплом

on .

В кінці травня пройшла 15-я галузева конференція, організована виданням «Сети и Бизнес». До свого щорічного заходу журнал традиційно провів аналіз ринку і визначив лідерів напрямків. За підсумками 2020 року ТМ SCaT посіла друге місце в номінації Металеві листові лотки для СКС (структурованих кабельних систем) і на підтвердження отримала Диплом. Дякуємо СиБ за хорошу експертну роботу.

SCaT оновив сертифікат ISO 9001:2015

on .

Шановні клієнти та партнери! У зв'язку із закінченням терміну дії попереднього сертифіката наша компанія пройшла повторну процедуру сертифікації системи управління якістю та успішно підтвердила відповідність стандартам ISO 9001:2015.

Сертифікат, виданий «Центром сертифікації матеріалів та виробів», поширюється на виробництво металевих лотків, металорукава, аксесуарів і елементів кріплення під торговою маркою ТМ SCaT і діє до кінця березня 2024 року.

Всі Сертифікати на продукцію доступні для ознайомлення і скачування на нашому сайті.