gototopgototop

SCaT відновлює виробництво!

.

 Шановні клієнти, раді повідомити, що ТОВ «Українські системи кабельних трас» з 12 лютого 2024 року відновлює виробництво всього асортименту продукції для прокладання кабельних трас під торговою маркою SCaT: металеві кабельні лотки, аксесуари до них і монтажна система.   

 Вся продукція ТМ SCaT пройшла заводські випробування та відповідає нормам ТУ У 28.7-33529062-001:2008 і ТУ У 28.7-33529062-002:2008. Конструктивні особливості та технічні характеристики системи LOTSMAN ТМ SCaT можна уточнити у відповідному розділі нашого сайту ПРОДУКЦІЯ.  

 Звертаємо увагу, що для отримання детальної інформації про наявність продукції, строки її виготовлення, ціни та умови постачання слід звертатися до офіційних партнерів SCaT у вашому регіоні: ТОВ «Р3-Ц Електро», ТОВ «Системи кабельних трас», ТОВ «Поло-Електро ЛТД» (контактна інформація у розділі ПАРТНЕРИ В УКРАЇНІ нашого сайту).          

  ТОВ «Українські системи кабельних трас» з 1998 року випускає вироби під маркою SCaT, роблячи акцент на тому, що це перше виробництво подібної продукції в Україні. Будучи українською маркою, ми з гордістю декларуємо та підтримуємо європейську якість. Наша головна задача сьогодні – попри будь-які труднощі продовжувати робити свою справу, підтримувати та розвивати виробництво, сплачувати податки в українську казну. Купуючи продукцію виробництва ТМ SCaT, ви не тільки отримуєте достойний та комерційно вигідний продукт, але й  берете участь у допомозі країні в надскладні для неї часи. Дякуємо всім партнерам і клієнтам ТОВ «УСКТ», які залишаються з нами. Ви робите правильний вибір.    

 Щоб бути першими – не зволікайте з замовленнями!

 

lotok