gototopgototop

ТОВ «УСКТ» працює у штатному режимі

.

УВАГА Покупців продукції ТОВ «УСКТ»!!!

 Деякі компанії розповсюджують інформацію про те, що наше виробництво та взагалі підприємство більше не існує або нічого не може виготовляти та невідомо, чи зможе надалі відновити роботу.

 

Це достатньо відомі компанії. Але сьогодні, в першу чергу, відомість деяких з них полягає у тому, що і після 24 лютого 2022 року вони активно співпрацювали з країною-агресором. Проте торкатися до цього бруду чи ні, звертати увагу на їхню брудну маячню або ні — це вирішує кожен самостійно. Щодо інших, то це лише питання їхньої загальної порядності.

Є така мудрість: «Якщо бажаєш кинути у когось багнюкою, спочатку переконайся, що не промажеш, або тільки твої руки залишаться брудними».

Кожен, хто цікавиться продукцією TM SCaT може особисто звернутися до нас або до наших Партнерів та отримати достовірну інформацію. Можна також звернутись до наших Партнерів, щоб вони показали вам наживо нашу продукцію, яка зараз виготовляється нашим виробництвом.

Тобто, ми хочемо сказати, що є прості, доступні та безкоштовні можливості отримувати або перевіряти інформацію щодо роботи виробництва нашого підприємства.

Дякуємо всім Партнерам та Споживачам продукції ТM SCaT, які залишаються з нами.

 Купуючи українську продукцію, ви не просто отримуєте гідний та комерційно вигідний продукт, а й берете участь у допомозі країні в період, що потребує максимальної згуртованості та підтримки.

 

З повагою, ТОВ «УСКТ»

 

 USCT rabotaet