gototopgototop

Металорукав

   Металорукав ТМ SСаТ являє собою гнучкий трубопровід, призначений для захисту кабелів і дротів від механічних ушкоджень, негативного впливу середовища, а також для створення додаткового захисного екрана від електромагнітних і радіоперешкод. При цьому металорукав, який випускається з різними видами ущільнення, широко використовується для транспортування крупнодисперсних сипучих речовин і у вентиляційних системах, що працюють з неагресивними середовищами.

Особливості та відмітні риси металорукава ТМ SСаТ:

Металорукав SСаТ  1. Широкий асортимент. Під маркою SСаТ випускаються:
оцинкований металорукав серії «standard» і серії «light», нержавіючий металорукав серії «inox» та унікальна серія «agraf» підвищеної міцності.
  2. Широкий розмірний ряд – від Ду 3,8 до Ду 100 мм.

  3. Високе розривне зусилля та мінімальний радіус ізгину, завдяки геометрії профілю та мінімальному зазору між витками.

скат Металорукав SСаТ

t - відстань навивання;
L - довжина металорукава, вимірюється в розтягнутому стані;
Ду - діаметр умовного проходу, мм;
D - найбільший зовнішній діаметр, мм.

  4. Випускається з різними видами ущільнення:
бавовняним – використовується в умовах сильно запиленого та загазованого навколишнього середовища при температурі до 120° С;
термостійким – для захисту оболонки кабелю в умовах підвищеної температури до 300° С.
Металорукав SСаТ   * Ущільнення – це бавовняна або термостійка нитка, яка закладається в замок металорукава. Його функція – захист кабелю та дротів від проникнення пилу, яка може призвести до перегріву. Наявність ущільнення не робить металорукав герметичним, однак дозволяє застосовувати його в системах вентиляції та для транспортування крупнодисперсних сипучих речовин.
Ступінь захисту металорукава ТМ SСаТ з ущільненням – IP 50, без ущільнення – IP 40.
  5. Висока стійкість до корозії завдяки тому, що стрічка, з якої виробляється металорукав, оцинкована повністю, включаючи кромку. Додатковим захистом служить спеціальне мастило, що наноситься на поверхню металорукава ще в процесі навивання для виключення пошкодження оцинковки. Склад мастила розроблений технічними спеціалістами компанії SСаТ.

скат Металорукав SСаТ

 

 
 
 
 

  Металорукав SСаТ6. Металорукав SСаТ сертифікований.

Заради інтересів своїх споживачів та партнерів нами отримані: сертифікат відповідності стандартам і ТУ, сертифікат відповідності нормам вогнестійкості (Р90), сертифікат відповідності міжнародній системі керування якістю ISO 9001.
   7. Увесь металорукав ТМ SСаТ маркірований
по всій довжині для захисту від підробок. Наявність маркування гарантує автентичність нашої продукції та нашу повну відповідальність за її якість.

Металорукав SСаТ

ТУ У 30201248.001-99 - Рукава металеві негерметичні типу Р3 та Д1