gototopgototop

Застерігаємо споживачів!

.

   Приводом до цього звернення послужили кілька неприємних ситуацій. Нашому партнеру клієнт пред'явив претензію: поставлені кришки лотка поржавіли. Оскільки з лотками SCaT, в комплект до яких йшли дані кришки, був повний порядок, то скоро з'ясувалося – кришка не наша.

   Раніше фахівці SCaT виїжджали на об'єкт, де під вагою траси погнулися консолі. Консолі теж виявилися іншого виробника. Нам також скаржилися, що наш кронштейн не входить в планку. При близькому розгляді планка виявилася не скатівською.

   Шановні партнери! Бажання заощадити, укомплектувавши сертифікований лоток SCaT дешевими безіменними аксесуарами і кріпленнями, зрозуміло. Низька ціна системи допомагає перемагати в тендерах. Але у всього є наслідки.

   Ми глибоко обурені ситуаціями, коли неякісна підміна ховається за нашим брендом! Клієнти, купуючи системи, орієнтувалися на марку SCaT. На продукт з певною репутацією. Який пройшов десятки випробувань на відповідність якості, на вогнестійкість, а зараз і на сейсмостійкість. Можемо припустити, частина споживачів не знали, що надані їм сертифікати поширюються лише на оригінальну частину їх закупівлі.

   Шановні клієнти, будьте уважні! Занизька ціна – привід засумніватися в походженні продукції. При прийомі товару перевіряйте маркування SCaT. Пам'ятайте, купуючи оригінальний продукт, ви повністю захищені нашої гарантією якості. Для обгрунтованих рекламацій, згідно ISO, у нас існує процедура заміни некондиційних виробів.

   А якщо «бачили очі що купували»? Свідома покупка неперевіреного товару як мінімум гарантує проблеми монтажу. Але також це ризик передчасного виходу з ладу всієї траси або щось набагато гірше. На думку спадає трагедія в Кемерові та інші великі пожежі від загоряння проводки. Ви готові бути відповідальними за інциденти з людськими жертвами?

Важная информация!