gototopgototop

SCaT на виставці «Енергетика в промисловості». Підсумки

.

7-9 листопада в Києві пройшла XV Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2017», організована Міністерством вугільної промисловості і енергетики. На ній були представлені 200 українських і 29 іноземних компаній з десятка країн, на сотню більше торішнього числа учасників. Це свідчить про розвиток ринку енергетики в нашій країні, простимульованого енергетичної реформою. Представлена на стендах продукція і технології охоплювали всі ланки галузевої ланцюга – від видобутку енергоресурсів до їх споживання.

   У минулому році ТМ SCaT дебютувала на цьому форумі. Позитивно оцінивши чисельність і якісний склад аудиторії, компанія включила його в щорічний виставковий розклад. Активна робота наших фахівців з гостями стенду принесла нам близько 200 нових контактів. Традиційно експозиція стала місцем зустрічі з ключовими партнерами нашої марки. І, звичайно, представники SCaT самі побували на стендах великих компаній паливно-енергетичного комплексу України.

   Форум відомий великою діловою програмою, що включає конференції, семінари та круглі столи. Делегація SCaT відвідала семінар Енергоатому і круглий стіл Укренерго "Інтеграція ОЕС України в ENTSO-E: ключові виклики і завдання». Обидва заходи були присвячені найближчому майбутньому вітчизняної енергетики. Зокрема, йшлося про те, що інтеграція з Європою поліпшить стабільність нашої енергосистеми, дозволить Україні стати більш незалежною на ринку енергоресурсів, створить передумови для зниження цін на електроенергію.

   Компанію УСКТ (ТМ SCaT) на виставці представляли директор з маркетингу та розвитку Лілія Кісліцина, співробітники департаменту маркетингу Вікторія Охрименко, Євген Рева і Сергій Канієв, директор столичного відділу продажів Андрій Очкуренко і співробітник відділу Євген Бевзенко. Дякуємо Міжнародному виставковому центру на Броварському проспекті за відмінну організацію та зміст форуму.

Енергетика в промисловості 2017