gototopgototop

Наші 21 м² на 21-й виставці elcomUkraine

.

   Нехай розміри стенду ТМ SCaT виглядали скромно в порівнянні з деякими учасниками столичної виставки, проте, зміст експозиції – на висоті. Про нього буде далі.

   Трохи статистики. elcomUkraine-2017 року з самого початку бив власні минулорічні показники: 11 тисяч квадратів виставкових площ, на чверть більше учасників – 250+. Понад 600 брендів з 12 країн (України, Німеччини, Австрії, Білорусі, Китаю, Туреччини, Південної Кореї, Литви, Польщі, Росії, Швеції та Словаччини) привезли до Києва свою продукцію і розробки в галузі енергетики, електротехніки, світлотехніки, промислової автоматики. 11-14 квітня з ними познайомилися 8,5 тисячі фахівців з усієї країни. Збільшений обопільний інтерес відвідувачів і учасників ясно свідчить про зростання галузі.

   На стенді ТМ SCaT була представлена вся продукція української марки. Високої пірамідою стояли бухти металлорукава всіх діаметрів з оцинкованої сталі, нержавіючої сталі і в ПВХ-оболонці. На спеціальних конструкціях експонувався листовий лоток SCaT в діапазоні розмірів від 50 до 600 мм і кабельрости. З елементів серії особливо міцного лотка HARD був зібраний фрагмент траси, демонструючи вільну геометрію, яку забезпечують вироблені нами аксесуари і кріплення. І, як завжди, новинка від SCaT. На цей раз – щитки. Новий вид продукції привернув додатковий інтерес до нашого стенду.

   Протягом виставкових днів сотні фахівців звернулися до нас за консультаціями, каталогами та зразками. 400 з них залишили контакти для продовження співпраці. Бажання почати ділові відносини з провідною українською маркою висловили представники компаній з Білорусі, Болгарії, Грузії та Ірану.

   Директор з маркетингу та розвитку ТМ SCaT Лілія Кісліцина провела низку зустрічей з партнерами нашої компанії – багаторічними і новими. Лідерам були вручені офіційні подяки від українського виробника за високі показники реалізації продукції в 2016 році. Ми не забули, що головний галузевий форум країни припав на передвеликодній тиждень. Приємним доповненням до подячних листів партнерам SCaT стали унікальні великодні паски.

   Втім, ми не тільки вручали, але й отримували подарунки. Кільком співробітникам SCaT посміхнулася удача в лотереї, яку проводили на своєму стенді наші партнери – одеська компанія Техніка-М, представники грецької компанії Courbi.

   Наша марка не пропускала elcomUkraine навіть в найбільш кризові роки і завжди отримувала користь їх цієї події. Результат участі у виставці-2017 перевершив очікування. Багатолюдність, активність учасників, оптимістична атмосфера і нововведення цього року – сторінка elcomUkraine в фейсбуці – заслуговують похвалу на адресу організаторів.

   Також відзначимо відмінну роботу команди SCaT: співробітників центрального офісу в Краматорську Вікторії Охрименко, Євгена Реви і Сергія Каніева, киянина Олексія Кроля, керівників регіональних відділів продажів Андрія Очкуренка (Київ), Андрія Крецули (Львів) та Вадима Філіпенка (Дніпро).

   Фотозвіт про подію.

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017

elcomUkraine 2017