gototopgototop

Про компанію

   «SCaT – Системи Кабельних Трас» – національний бренд, широко відомий на електротехнічному ринку України. SCaT є комплексним виробником-постачальником усього спектра продукції для прокладення кабельних трас.

   Місія SCaT
   Донести енергію людям. Прокласти акуратні та логічні шляхи для кабелів будь-якого призначення, зробити функціонування сучасних будівель і споруд комфортним, безвідмовним і безпечним для людей.

   Головна мета ТМ SCaT – надати нашим партнерам і клієнтам повністю завершену систему для прокладання кабелю, усі елементи якої адаптовані один до одного.

   Досягнення цієї мети можливе за умови створення національного холдингу усіх видів виробництва подібної продукції. Два великих кроки у цьому напрямку SCaT вже зробив.

   SCaT – двічі український виробник.

   Перше підприємство компанії – завод з виробництва металорукава – стартувало в 1998 році та стало піонером з серійного випуску даного продукту в нашій країні. На сьогодні під ТМ SCaT підприємством виробляється повний асортимент металорукава зі сталевої оцинкованої стрічки та з нержавіючої стрічки. Підприємство володіє сертифікатами відповідності ТУ та нормам вогнестійкості Р90 державної системи УкрСЕПРО. Тут впроваджена міжнародна система управляння якістю ISO 9001.

   В першому кварталі 2008 року відкрите друге підприємство компанії – завод національного масштабу з випуску систем на базі оцинкованого металевого лотка. Як і у випадку металорукава, до цього моменту на українському ринку лотки були виключно ввізними.

   У списку торгових партнерів компанії провідні оптові та роздрібні оператори електротехнічної продукції, великі промислові підприємства нашої країни.

   Продукція ТМ SCaT виходить на зовнішні ринки. Вже сьогодні її добре знають у Росії, Казахстані, Молдові, Румунії та Білорусі.

   Ми завжди відкриті для нової співпраці!

   Будемо раді, якщо вирішенню ваших завдань і розвитку вашого бізнесу служитиме продукція SCaT.