gototopgototop

Продукция

SCaT (СКаТ) - Системи Кабельних трас

Вітаємо вас на сайті ТМ SCaT

Якщо ви потрапили сюди не випадково, отже, вас цікавить прокладення кабелів. І це сфера, в якій торгова марка SCaT може максимально задовольнити ваші потреби.

ТМ SCaT є українським виробником продукції для прокладення кабельних трас: металорукава в широкому асортименті типорозмірів, металевих кабельних лотків і аксесуарів необхідних для монтажу.

Продукція, що випускається представляє повноцінну, завершену систему для прокладення кабелю, усі елементи якої адаптовані один до одного. Промисловою базою для досягнення цієї мети є наявність власних виробництв усіх компонентів траси.

Даний сайт дозволяє ознайомитися з асортиментом ТМ SCaT з подальшою можливістю придбання продукції у наших Партнерів.

 

Альбом проектних рішень ТМ SCaT

album

 

 

 

Шановні проектувальники!

Відділ проектного консалтингу SCaT узагальнив і систематизував багаторічний досвід роботи в інтелектуальному продукті під назвою «Альбом проектних рішень».

У зручному електронному форматі нашими інженерами зібрані всілякі варіанти монтажу кабельної траси на базі продукції TM SCaT: креслення зі специфікаціями, схеми складання та експлуатаційні характеристики.

До Альбому увійшли найбільш грамотні та економічні проекти. Ми пропонуємо вам використовувати ці напрацювання при проектуванні трас для економії вашого часу. По мірі появи новинок у продуктовій лінійці нашої марки і нових нестандартних проектів, Альбом поповнюється.