gototopgototop

Продукція

Лоток металевий

Застосування кабельних лотків

  Кабельні лотки – це електротехнічні вироби, які являють собою металевий профіль. Вони виготовляються зі сталі, що оцинкована за методом Сендзиміра з метою тривалої експлуатації. В залежності від призначення, лотки можуть бути перфорованими або без перфорації. Застосовуються, зазвичай, з кришкою – для підвищення ступеню захисту кабелів.

Кабельні лотки драбинного типу

  Система «LOTSMAN» на основі драбинного металевого лотка ТМ SCaT призначена для прокладення кабелю великого перерізу. Характерною відмінністю системи є висока навантажувальна здібність і добра вентильованість. Лотки драбинного типу виробляються з листової сталі, оцинкованої за методом Сендзиміра (товщина цинкового покриття 19-23 мікрон), це забезпечує тривалість її експлуатації.

Металорукав

   Металорукав ТМ SСаТ являє собою гнучкий трубопровід, призначений для захисту кабелів і дротів від механічних ушкоджень, негативного впливу середовища, а також для створення додаткового захисного екрана від електромагнітних і радіоперешкод. При цьому металорукав, який випускається з різними видами ущільнення, широко використовується для транспортування крупнодисперсних сипучих речовин і у вентиляційних системах, що працюють з неагресивними середовищами.