gototopgototop

«Енергетика в промисловості 2019»: підсумки і багато фото

.

17-й за рахунком міжнародний енергетичний форум за кількістю учасників і відвідувачів перекрив результати останніх років. Кажуть, організатори задумалися про розширення змісту та виставкової площі.

Стенд SCaT дозволив достатньо повно представити вироби марки і виділити новинки, зокрема, продукцію гарячого цинкування. Вдалим рішенням стала організація місця для переговорів, оскільки приводів сісти за стіл теж виявилося чимало. З дружніми візитами і діловими пропозиціями нас відвідали дистриб'ютори, нові та потенційні партнери, споживачі, редактори фахових видань. Зокрема, серед гостей була компанія «Спецматеріали», у співпраці з якою ми тепер виробляємо проходки.

Прибулий з друкарні прямо на виставку Каталог-2020 перекочував в руки близько п'ятисот фахівців, які відвідали наш стенд.

На виставці працювали директор з маркетингу та розвитку Лілія Кісліцина, співробітники центрального офісу Вікторія Охрименко та Сергій Канієв, директор Київського відділу продажів Андрій Очкуренко та його колега Євген Бевзенко.

Хочемо ще раз подякувати гостям нашого стенду за проявлений інтерес до продукції SCaT і співпраці з нашою компанією.
Можливо, ви захочете пошукати себе на кадрах Фотоархіву виставки.

Висловлюємо вдячність Міжнародному виставковому центру за відмінну організацію заходу. А також забудовнику стенду компанії «Наука» за професійну роботу з урахуванням усіх наших побажань. До нових зустрічей!

Енергетика в промисловості - 2019