gototopgototop

Семінар для нового дистриб'ютора SCaT

.

    5-6 грудня в компанії «Поло-Електро» пройшов наш навчальний семінар. У ньому взяли участь близько 30 менеджерів і керівників відділів компанії, яка днями отримала статус офіційного дистриб'ютора ТМ SCaT.

   Говорили про те, що SCaT дотримується євростандартів з моменту створення: встановив європейські виробничі лінії, проходить всі можливі сертифікації і вимогливий до якості виробів під своїм брендом. Обговорювали, чому важливо просувати вітчизняних виробників. Презентували продукцію марки і інструменти, розроблені для зручності наших клієнтів. Освоєне нещодавно гаряче цинкування зануренням дало привід зупинитися на різноманітті антикорозійної обробки, яку ми пропонуємо споживачам.

  Завершився семінар оригінальної вікториною на фірмові призи від SCaT. Ми були вражені логікою і швидкістю мислення слухачів семінару.

  Відчуття від зустрічі надзвичайно позитивне. Дякуємо «Поло-Електро» за організацію і гостинність. Ми безумовно знайдемо спільну мову з новим партнером і досягнемо цілей, які переслідують наші компанії.

    Семінар провели директор з маркетингу та розвитку Лілія Кісліцина і фахівець з проектного консалтингу Сергій Канієв.

Семінар в Поло-Электро

Семінар в Поло-Электро

Семінар в Поло-Электро

Семінар в Поло-Электро

Семінар в Поло-Электро