gototopgototop

SCaT на виставці «Енергетика в промисловості 2018»: підсумки

.

  6-8 листопада наша компанія взяла участь в головному енергетичному форумі України. XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості» заповнила собою весь павільйон виставкового центру на Броварському проспекті. Три роки тому, коли SCaT дебютував на цьому заході, – стенди учасників займали лише третину. На нашу думку, це свідчить про позитивні процеси в енергетиці країни.

  На дванадцяти квадратах стенду ТМ SCaT завжди було людно. Експозицію української марки відвідали сотні гостей, серед яких переважно були проектанти – це особливість даної виставки. 200 осіб взяли участь в анкетуванні.

  Ті, хто був недостатньо добре знайомий з нашою маркою, отримали вичерпні консультації фахівців SCaT. З давніми партнерами ми обговорили актуальні питання співпраці та його перспективи. Ми зафіксували побажання наших партнерів і фахівців монтажу щодо нашої продукції. Всі пропозиції та експертні думки передані в технічний відділ компанії.

  Окремий інтерес для представників енергетичного сектора представляли оновлені днями Сертифікати вогнестійкості і сейсмостійкості наших виробів.

  В роботі київської виставки взяли участь керівник компанії Григорій Пустовіт та директор з маркетингу та розвитку Лілія Кісліцина, співробітники відділу маркетингу Вікторія Охрименко та Сергій Каніев, керівник Київського відділу продажів Андрій Очкуренко і співробітник Євген Бевзенко.

  Висловлюємо вдячність організаторам виставки і особисто Людмилі Вікторівні Єсауловій за максимально комфортні умови для роботи і спілкування. Дякуємо багаторічного забудовника нашого стенду компанію «Наука» за чергову професійну роботу.

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОЗВІТ.

Диплом учасника виставки