gototopgototop

ТМ SCaT на elcomUkraine-2018: підсумки

.

   Головна електротехнічна виставка країни пройшла в Києві з 17 по 20 квітня. За даними організаторів, в ній взяли участь 284 компанії (605 брендів), 66 з яких представляли дюжину зарубіжних країн: Австрію, Білорусь, Німеччину, Іспанію, Китай, Корею, Польщу, Росію, США, Туреччину, Чехію і Південну Корею. Кількість відвідувачів виставки склала 10 217 осіб. Таким чином, форум в черговий раз підтвердив статус ефективного бізнес-майданчика, продемонстрував позитивну динаміку електротехнічної галузі, виправдав очікування всіх причетних. За відгуками учасників, абсолютну більшість відвідувачів склали технічні фахівці і керівники підприємств.

   Наша компанія брала участь в елкомі в 14-й раз. За дні виставки стенд SCaT прийняв 800 гостей. Половину з них становили інженери-конструктори і проектувальники (раніше в якісному складі відвідувачів домінували представники торгових компаній). Ми згодні з думкою організаторів – це добра ознака, свідоцтво активізації будівельної галузі та розвитку проектів.

   Ще одне спостереження на користь цього висновку: багато учасників, і SCaT в їх числі, дозволили собі нові просторі та сучасні стенди. Новий рівень презентацій кидався в очі всім. Наш новий стенд не тільки відбивав позицію SCaT як провідного українського виробника систем прокладення кабелю, але й вирішував істотно більше функціональних завдань, ніж раніше. Велика кількість робочих зон дозволили провести багато продуктивних діалогів: з відвідувачами, з нашими традиційними партнерами і новими клієнтами, в тому числі із зарубіжних компаній. Ми охоче надавали майданчик для переговорів своїм партнерам – Антону Ніконенку («Р3-Ц Електро», Харків) і Вадиму Філіпенку («Системи кабельних трас», Дніпро). Додаткове пожвавлення в роботу стенду SCaT внесло виставкове сусідство з компаніями «Техніка-М» і «КабельІнвест», нашими офіційними представниками.

   В експозиції марки були представлені зразки всіх виробів, що нами випускаються, включаючи новинки – наприклад, щити власного виробництва. Особливої уваги відвідувачів удостоївся новий сертифікат сейсмостійкості наших виробів. Ми почули багато позитивних відгуків про свою продукцію. Зрозуміло, кожен гість стенда SCaT міг отримати персональну консультацію, оновлений каталог і буклети. Постійних клієнтів української марки очікували фірмові сувеніри: календарі, блокноти, кепки, мультиінструмент і фото на пам'ять. До речі, фотографії, які ми в достатку розміщуємо тут і на сторінці в фейсбуці, дадуть вам відмінне уявлення про атмосферу форуму!

   В роботі на виставці брали участь: директор з маркетингу та розвитку Лілія Кісліцина, співробітники центрального офісу в Краматорську Вікторія Охріменко та Сергій Каніев, представники Київського відділу продажів Андрій Очкуренко, Євген Рева та Євген Бевзенко.

   Від імені ТМ SCaT дякуємо організаторам за хороші умови і лояльне ставлення до нашої компанії. Висловлюємо подяку забудовникові стенду, компанії «Наука» – за винахідливість в проектуванні і професіоналізм у виконанні.

   До зустрічі через рік!

ТМ SCaT на elcomUkraine-2018: підсумки