gototopgototop

Зустрінемося на elcomUkraine 2018!

.

   ТМ SCaT традиційно візьме участь у найбільшій вітчизняній виставці, присвяченій енергетиці, електротехніці і енергоефективності. Форум пройде з 17 по 20 квітня в КиївЕкспоПлаза (вул. Салютна, 2Б, метро «Нивки»).

   В цьому році ми вдвічі збільшили стендову площу і організували більше робочих місць для комфорту наших гостей. Коли б Ви не заглянули на наш стенд, у нас завжди знайдеться вільний консультант, який познайомить зі зразками систем ТМ SCaT і відповість на Ваші запитання.

   На elcomUkraine 2018 будуть представлені системи на основі металевого кабельного лотка і металорукава, а також електротехнічні щити нашого виробництва.

   Відвідування elcomUkraine 2018 – найкращий спосіб зрозуміти ринкову ситуацію, залишатися в курсі галузевих інновацій та шукати партнерів.

   На сьогоднішній день про участь у виставці заявили 220 компаній з 13 країн, а кількість зареєстрованих відвідувачів перевищила 2000. Для Вашої зручності організатори пропонують спеціальні умови колективного відвідування, ознайомитися з якими можна за посиланням.

   ЗАПРОШЕННЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ВІДВІДУВАННЯ ВИСТАВКИ. 

Зустрінемося на elcomUkraine 2018!