gototopgototop

Звернення до українських аграріїв

.

   Вітаючи розвиток сільськогосподарської галузі України, віддаючи належне вашому внеску в економічну незалежність нашої країни, компанія «Українські системи кабельних трас» (ТМ SCaT) пропонує вам всебічне і взаємовигідне співробітництво.

Елеватор   Ми маємо тривалий досвід участі в будівництві сільськогосподарських об'єктів, як виробник і постачальник систем для прокладки кабелів. Під маркою SCaT ми виробляємо повний комплекс продуктів на основі металлорукава і металевого кабельного лотка для створення трас будь-якої конфігурації. На сьогоднішній день – це понад 2000 найменувань. Продукція SCaT успішно застосовувалася на об'єктах різноманітного призначення. У нашому послужному списку: елеватори, зерноперевантажувальний термінал, зерносушильний комплекс, хлібозаводи, птахофабрики, комбікормовий завод, молочно-виробничий комплекс, завод з переробки сої, маслоекстракційний завод, тепличні господарства. Частка аграрних в загальній кількості наших об'єктів активно зростає, збільшуючи нашу практику і компетентність.

   Співпрацюючи з ТМ SCaT, наші клієнти завжди отримують більше, ніж якісну і сертифіковану продукцію. Найчастіше мова йде про розширений технічний супровід об'єкта з нашого боку. Проектувальники компанії можуть допомогти в розробці оптимальної траси для енергоживлення і комунікацій, в розрахунку комплекту виробів для її створення з урахуванням особливостей подальшої експлуатації.

   Лояльні ціни – ще один привілей виробника.

   Зв'яжіться з нами, якщо ви плануєте будівництво нового об'єкта або реконструкцію існуючого.