gototopgototop

Виробництво

До складу компанії входять два промислових майданчика.

завод   Перший – завод з випуску металорукава, заснований у 1998 році в промисловому Донбасі. Це сучасне підприємство, яке оснащене новітніми технологіями в сфері обробки листового металу, перше велике вітчизняне виробництво металорукава. До його запуску на ринку України панувала продукція ближнього та дальнього зарубіжжя. За минулі роки підприємству вдалося закріпитися на позиції лідера ринку та заслужити репутацію передової компанії у розробці технологій для створення нових видів і типорозмірів металорукава.

   Цьому передувала низка колективних зусиль і досягнень:

   Розробка спеціалістами підприємства та увід до експлуатації унікального обладнання, яке забезпечує повний цикл виробництва металорукава – від нарізання заготовок до упакування готової продукції.

   Розробка та реєстрація в Держстандарті України технічних умов з дотримуванням усіх основних технічних характеристик металорукава зі стальної оцинкованої стрічки з діаметром умовного проходу (Ду) від 8 до 38 мм.

   У травні 1999 р. почалося серійне виробництво металорукава.

   На цей час під ТМ SCаТ підприємство виробляє повний асортимент металорукава з Ду від 3,8 до 100 мм: оцинкований металорукав серії «standart» і серії «light», нержавіючий металорукав серії «inox» і унікальну антивандальну серію «agraf». Ще один крок розвитку асортименту – оснащення металорукава SCаТ протяжкою, що значно полегшує прокладання крізь нього кабелю.


завод скат   Друге підприємство компанії, яке було відкрито в першому кварталі 2008 року, – завод національного масштабу з виробництва систем для створення кабельних трас на базі оцинкованого металевого кабельного лотка. Як і у випадку металорукава, до цього моменту лотки на українському ринку були виключно увізними. Враховуючі якість продукції, ми з повним правом відмічаємо – вперше в Україні реалізовано проект світового рівня в електротехнічній галузі.

   На сьогодні система «Lotsman» включає металеві кабельні лотки усіх відомих типів, а також асортимент аксесуарів і кріплень для створення траси будь-якої конфігурації та у будь-якій площині, який постійно збільшується.

   Уся продукція ТМ SCаТ сертифікована в міжнародних і вітчизняних системах сертифікації. Система менеджменту підприємства відповідає вимогам ISO.