gototopgototop

Метод порошкового фарбування

.

  Промисловий вид фарбування, який є електроізоляцією та надає можливість захистити металеві вироби від корозії, механічних пошкоджень, екстремальних температур, в багато разів перевищує інші види фарбування.

  Процес нанесення полімерної порошкової фарби базується на електризації часток фарби, транспортуванні їх стислим повітрям до виробу, де вони за рахунок електростатичного заряду притягуються до поверхні, що фарбується, з подальшим формуванням покриття при 140-200° С.
  В процесі формування покриття з нанесеного порошкового шару створюється монолітне якісне покриття на поверхні виробу. Процес формування покриття здійснюється шляхом нагріву порошкової фарби до стану її оплавлення зі створенням монолітного шару. При подальшій обробці в результаті отвердіння (для термореактивних матеріалів) або охолодження (для термопластичних матеріалів) шару створюється тверда плівка.
  Оплавлення порошкових фарб ділиться на три стадії: порошок оплавляється та переходить до в’язко-текучого стану; утворюється монолітний шар з оплавлених часток порошку; поверхня, що фарбується, змочується розплавленим полімером, внаслідок чого формується покриття.
  Декоративність. Використання широкої гами кольорів – понад 5000 кольорів, відтінків і фактур. Поверхня набуває якості, котрі при застосуванні традиційних технологій або недосяжні, або їх вартість у кілька разів вище. Приклад: золотавий, сріблявий і алюмінієвий; флуоресцентні фарби; серія «антиків», які створюють поверхню старовинних мідних, бронзових або срібних предметів; поверхні під мармур, граніт, структуровані поверхні, - і це плюс до різноманіття кольорів та відтінків, які контрольовані до ступеню блиску (глянцева, матова та напівматова).
  Міцність та довговічність. Підвищені хімічна стійкість і фізико-механічні показники (на удар 500 нм, на вигін 1 мм) покриттів внаслідок використання плівкоутворюючих з великою молекулярною вагою. Завдяки тому, що за цією технологією безпосередньо на поверхні, яка фарбується, полімеризується шар еластичної пластмаси з дуже високою адгезією, утворюється ударостійке покриття з високими антикорозійними та електроізоляційними якостями, стійкістю до розчинів лугів, кислот і органічних розчинників, з температурним діапазоном роботи від -60°С до +150°С. Товщина покриття – в діапазоні 30-250 мкм.