Кабельні лотки драбинного типу
Система «LOTSMAN» на основі драбинного металевого лотка ТМ SCaT призначена для прокладення кабелю великого перерізу. Характерною відмінністю системи є висока навантажувальна здібність і добра вентильованість. Лотки драбинного типу виробляються з листової сталі, оцинкованої за методом Сендзиміра (товщина цинкового покриття 19-23 мікрон), це забезпечує тривалість її експлуатації.
Кабельна траса на основі металевого драбинного лотка застосовується на промислових об’єктах різного призначення, а також у цивільному будівництві, наприклад, у торгових центрах і адмінбудівлях.
Торгова марка SCaT представляє систему «Lotsman», яка складається з металевих лотків драбинного типу (з перфорованою та неперфорованою поперечкою, з кришкою та без неї), повного набору аксесуарів і системи кріплення.
1. Оптимальний набір комбінації ширини та висоти лотка, а також товщини металу (1,5 мм – 2,0 мм).
2. Види драбинних лотків:
лотки драбинні універсальні:
- LCU (з неперфорованою поперечкою);
- LCUp (з перфорованою поперечкою);
лотки драбинні вертикальні:
- LCV (з неперфорованою поперечкою);
- LCVp (з перфорованою поперечкою).
3. Широкий вибір аксесуарів до лотка та систем кріплення дозволяє підіймати, опускати, повертати та розгалужувати трасу в будь-яких напрямках, а також розділяти силові та інформаційні проводи та кабелі.
4. Підвищена несуча здібність забезпечується збільшеною товщиною металу та спеціальною формою замка.
5. Бокові лонжерони та поперечки з’єднані за допомогою болтового з’єднання. Тефлонова вставка на гайках забезпечує надійну фіксацію та запобігає саморозкручуванню.
6. При проведенні монтажних робіт виключена можливість пошкодження кабелю завдяки:
- формі загину верхньої кромки лотка (замка);
- округлій формі аксесуарів.
7. Додатковий захист від корозії та естетичний вигляд кабельної траси забезпечує фарбування системи «Lotsman» порошковим методом у будь-який колір RAL за бажанням замовника.
8. Для додаткового захисту кабелю в системах LCU, LCUp можливе використання кришки.
9. З’єднання драбинних лотків і аксесуарів здійснюється за допомогою: пластини з’єднуючої LCU, пластини з’єднуючої універсальної LCU (для систем LCU, LCUp), з’єднуючої планки кронштейна (для систем LCV, LCVp).
З’єднання двох лотків за допомогою пластини з’єднуючої LCU | З’єднання двох лотків за допомогою пластини універсальної LCU | З’єднання двох лотків за допомогою з’єднувальної планки кронштейна |
10. Наявність Сертифікату відповідності нормам вогнестійкості Р90 і сейсмостійкості.
11. Звертаємо увагу на штамп з маркуванням SСаТ або USСТ. Наявність маркування гарантує справжність нашої продукції, отже і нашу повну відповідальність за її якість.
ОГЛЯД СИСТЕМИ КАБЕЛЬНИХ ТРАС
НА ОСНОВІ ДРАБИННИХ ЛОТКІВ
1 - Лоток драбинний універсальний LCU, LCUp; 2 - Лоток драбинний вертикальний LCV, LCVp; 3 - Хрестовина LCU; 4 - Т-відвід LCU; 5 - Поворот LCU; 6 - Станина стельова одинарна; |
7 - Станина стельова подвійна; 8 - Планка кронштейну С-подібна; 9 - Консоль монолітна; 10 - Куток регульований; 11 - Пластина шарнірного з’єднувача LCU; 12 - Пластина з’єднувальна LCU або пластина з’єднувальна універсальна LCU |
ТУ У 28.7-33529062-002:2008 - кронштейни настінно-стельові.
ТУ У 28.7-33529062-001:2008 - лотки металеві для електропроводок.